90% попуст на пакет за слабеење од 10 стимулации, 10 Total Vibes, 10 тунел сауни и 10 кардио вежби од Тренд Ас во вредност од 12 000 ден. по цена од 1700 ден.

Цена

1700 ден.

Вредност

16500 ден.

Попуст

90%

Заштеда

14800 ден.

 • Ул. Виктор Иго бр.23 (Кисела Вода)

  Одведи ме таму

  072 268 987

Добивате

Пакет за слабеење кој вклучува:

 • 10 стимулации
 • 10 Total Vibes
 • 10 тунел сауни
 • 10 кардио вежби

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.10.2019 до 30.11.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Препуштете се на тимот од експерти за обликување на вашето тело од салонот за убавина Тренд Ас. Ве очекува професионална услуга и љубезен персонал кој ќе ве пречека со раширени раце за да ги задоволи и надмине вашите очекувања.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.