Специјална есенска промоција во Тренд Ас! 80% попуст на пакет третмани за слабеење: 2 мезотерапии, 10 кавитации, 10 стимулации, 10 тунел сауни и 10 кардио вежби во вредност од 30 500 ден. по цена од 6000 ден.

Цена

6000 ден.

Вредност

30500 ден.

Попуст

80%

Заштеда

24500 ден.

 • Ул. Виктор Иго бр.23 (Кисела Вода)

  Одведи ме таму

  072 268 987, 02 2772 850, 078 700 528

Добивате

Пакет третмани за слабеење:

 • 2 мезотерапии
 • 10 кавитации
 • 10 стимулации
 • 10 тунел сауни
 • 10 кардио вежби

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.10.2018 до 11.11.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи за во салонот Тренд Ас во Кисела Вода

Опис

Препуштете се на тимот од експерти за обликување на вашето тело од салонот за убавина Тренд Ас. Ве очекува професионална услуга и љубезен персонал кој ќе ве пречека со раширени раце за да ги задоволи и надмине вашите очекувања.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.