83% попуст на пакет третмани за слабеење 1 мезотерапија, 10 кавитации, 10 антицелулитни масажи и 10 стимулации во "Тренд Ас" во вредност од 23 000 ден. по цена од 4000 ден.

РАСПРОДАДЕНО

83% попуст на пакет третмани за слабеење 1 мезотерапија, 10 кавитации, 10 антицелулитни масажи и 10 стимулации во "Тренд Ас" во вредност од 23 000 ден. по цена од 4000 ден.

Цена

4,000 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

23,000 ден.

Попуст

83%

Заштеда

19,000 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

 • Ул. Виктор Иго бр.23 (Кисела Вода) Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 2772 850, 078 700 528

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 10:00 - 20:00 Саб: 10:00 - 18:00

Добивате

Пакет третмани за слабеење:

 • 1 мезотерапија (времетраењe на еден третман 60 мин.) во вредност од 3000 ден.
 • 10 кавитации (времетраење на еден третман 40 мин.) во вредност од 10 000 ден.
 • 10 антицелулитни масажи (времетраење на еден третман 40 мин.) во вредност од 4000 ден.
 • 10 стимулации (времетраење на еден третман 30 мин.) во вредност од 6000 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.12.2016 до 31.01.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација.
 • Напомена: за време на месечен циклус на клиентот третманите за слабеење не се изведуваат.

Опис

Врапинг

Третман за брзо намалување на масните наслаги со термо кебе. Се овозможува концентрирање на топлина на точно одредена длабочина каде што се лоцирани масните станици. Веднаш потоа телото се премачкува со препарат - кој претставува природен детоксикатор. Со оваа постапка се забрзува исфрлањето на мастите од организмот. Резултатите се видливи кај секој клиент уште при првиот третман.

Soft & Solve третман

Soft & solve е апарат со кој може да се задоволат потребите и на најпребирливите клиенти. Третманите се едни од најефективните светски нехируршки третмани за намалување на мастите. Богатиот избор на програми за слабеење, за затегнување, за целулит, за лимфна дренажа, за лице и за стомак го прават овој апарат еден од најдобрите со кои може да постигнете најразлични резултати во зависнот од желбата. Апаратот има 8 инфрацрвени професионални плочи, 43 работни програми, а покрај тоа се прават индивидуални програми за секој клиент кои се чуваат на мемориската картичка на апаратот за да може клиентот да ги следи резултатите.

Стимулации

Третманите се едни од најефективните светски нехируршки третмани за намалување на мастите. Богатиот избор на програми за слабеење, за затегнување, за целулит, за лимфна дренажа, за лице и за стомак го прават овој третман еден од најдобрите со кои може да постигнете најразлични резултати во зависнот од желбата.

Total Vibes

Вибрациона фитнес справа Со Total Vibes, фитнес справата ги добивате следните видови на тренинзи: подобрување на издржливоста, тонирање на мускулите, слабеење, подобрување на флексибилноста, како и релаксирачка масажа.

Тунел Сауна

Најнова метода на пазарот за брзо и ефикасно слабеење, губење на масните наслаги, отстранување на целулитот и детоксикација на телото.

За најдобри резултати се препорачуваат од 5 до 10 третмани.

Препуштете се на тимот од експерти за обликување на вашето тело од салонот за убавина "Тренд Ас". Ве очекува професионална услуга и љубезен персонал кој ќе ве пречека со раширени раце за да ги задоволи и надмине вашите очекувања.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ