Брзи резултати за кратко време! 83% попуст на пакет од 12 третмани за слабеење: 3 кавитации, 3 стимулации, 3 тунел сауни и 3 total vibes во Тренд Ас во вредност од 7200 ден. по цена од 1200 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Брзи резултати за кратко време! 83% попуст на пакет од 12 третмани за слабеење: 3 кавитации, 3 стимулации, 3 тунел сауни и 3 total vibes во Тренд Ас во вредност од 7200 ден. по цена од 1200 ден.

Цена

1,200 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

7,200 ден.

Попуст

83%

Заштеда

6,000 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 4

 • Ул. Виктор Иго бр.23 (Кисела Вода) Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 2772 850, 078 700 528

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 12:00 - 20:00 Саб: 10:00 - 18:00

Добивате

Пакет од 12 третмани за слабеење:

 • 3 кавитации
 • 3 стимулации
 • 3 тунел сауни и
 • 3 total vibes

Услови

 • Купонот може да се искористи од 23.05.2018 до 30.06.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи за во салонот Тренд Ас во Кисела Вода

Опис

Препуштете се на тимот од експерти за обликување на вашето тело од салонот за убавина Тренд Ас. Ве очекува професионална услуга и љубезен персонал кој ќе ве пречека со раширени раце за да ги задоволи и надмине вашите очекувања.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ