64% попуст на пакет за релаксација: 5 масажи (релакс, спортска или медицинска), 5 масажи на глава и 5 масажи на стопала во Тренд Ас во вредност од 7000 ден. по цена од 2500 ден.

РАСПРОДАДЕНО

64% попуст на пакет за релаксација: 5 масажи (релакс, спортска или медицинска), 5 масажи на глава и 5 масажи на стопала во Тренд Ас во вредност од 7000 ден. по цена од 2500 ден.

Цена

2,500 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

7,000 ден.

Попуст

64%

Заштеда

4,500 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

 • ул. Леринска бр. 73/3, Козле (до Германска амбасада)

 • 078 308 091

Добивате

Пакет од 15 масажи за релаксација:

 • 5 масажи (релакс, спортска или медицинска)
 • 5 масажи на глава и
 • 5 масажи на стопала

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.10.2017 до 30.11.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на 078 308 091

Опис

Препуштете се на тимот од експерти за обликување на вашето тело од салонот за убавина "Тренд Ас". Ве очекува професионална услуга и љубезен персонал кој ќе ве пречека со раширени раце за да ги задоволи и надмине вашите очекувања.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ