Ослободете се од целулитот! 88% попуст на пакет третмани за слабеење: 7 кавитации, 7 антицелулитни масажи, 7 тунел сауни, 7 пресотерапии во Тренд Ас во вредност од 21 700 ден. по цена од 2500 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Ослободете се од целулитот! 88% попуст на пакет третмани за слабеење: 7 кавитации, 7 антицелулитни масажи, 7 тунел сауни, 7 пресотерапии во Тренд Ас во вредност од 21 700 ден. по цена од 2500 ден.

Цена

2,500 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

21,700 ден.

Попуст

88%

Заштеда

19,200 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

 • Ул. Виктор Иго бр.23 (Кисела Вода) Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 2772 850, 078 700 528, 072 268 987

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 12:00 - 20:00 Саб: 10:00 - 18:00

Добивате

Пакет третмани за слабеење:

 • 7 кавитации
 • 7 антицелулитни масажи
 • 7 тунел сауни
 • 7 пресотерапии

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.09.2018 до 13.10.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата може да се користи во салонот Тренд Ас во Кисела Вода

Опис

Препуштете се на тимот од експерти за обликување на вашето тело од салонот за убавина "Тренд Ас". Ве очекува професионална услуга и љубезен персонал кој ќе ве пречека со раширени раце за да ги задоволи и надмине вашите очекувања.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ