Брзи резултати за кратко време! До 80% попуст на антицелулитен пакет за слабеење по избор: мезотерапија, тунел сауни, стимулации, врапинг, пресотерапии, кардио, кавитации, детокс, месождерки, мадеро масажи, антицелулитни, БХС и ултра звук од Тренд АС

Цена од

10000 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

49000 ден.

Попуст

80%

Заштеда

39000 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

 • Ул. Виктор Иго бр.23 (Кисела Вода)

  Одведи ме таму

  072 268 987, 02 2772 850, 078 700 528

Добивате

Опции на понудата:

Пакет 1 49,000 ден. 10,000 ден.
Пакет 2 52,500 ден. 15,000 ден.
Пакет 3 44,000 ден. 12,000 ден.

Пакет 1: 75 третмани:

 • 5 мезотерапии
 • 10 тунел сауни
 • 10 стимулации
 • 10 врапинг
 • 10 пресотерапии
 • 10 кардио вежби
 • 10 кавитации
 • 10 детокс спа

Пакет 2: 65 третмани:

 • 5 мезотерапии
 • 10 месождерки
 • 10 мадеро масажи
 • 10 антицелулитни масажи со гел од костен
 • 10 БХС
 • 10 кавитации
 • 10 ултра звук

Пакет 3: 45 третмани:

 • 5 мезотерапии
 • 10 месождерки
 • 10 мадеро масажи
 • 10 кавитации
 • 10 тунел сауни

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.10.2019 до 30.11.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи за во салонот Тренд Ас во Кисела Вода

Опис

Препуштете се на тимот од експерти за обликување на вашето тело од салонот за убавина Тренд Ас. Ве очекува професионална услуга и љубезен персонал кој ќе ве пречека со раширени раце за да ги задоволи и надмине вашите очекувања.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.