91% попуст на online курс за дизајнирање на накит - Accessories & Jewerly Design од Trendimi во вредност од 6138 ден. (99 eur) по цена од 558 ден. (9 eur)

Вредност

6138 ден.

Попуст

91%

Заштеда

5580 ден.

Преостанато време

Добивате

 • Онлајн курс за Accessories & Jewelry Design
 • За успешно завршен курс се добива сертификат
 • Времетраење на курсевите заедно: над 30 часа online содржина

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.05.2019 до 01.08.2019
 • Купонот е наменет за следење на online курсот за Accessories & Jewelry Design
 • Лимит: 1 купон по лице + повеќе за пријатели. 
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 45 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку сакате да откажете веќе закажан термин за почеток на курсот, потребно е да испратите забелешка до Trendimi 24 часа однапред.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • Јазици на кои можете да го следите курсот: шпански, италијански, кинески, англиски.
 • Курсот се изведува online.
 • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА. Повеќе информации на е-маил info@trendimi.net.
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Дали сакате да оставите впечаток во светот на модата дизајнирајќи накит?
Сметаме дека облеката е битна. Како и да е, накитот го остава вистионскиот “Wow!” впечаток.

Online курсот за Accessories and Jewelry Design Course обезбедува знаење за многу аспекти од оваа индустрија како ташни, чевли, накит и трикови кои ќе ви помогнат да постигнете успех.

Од online курсот за Accessories and Jewelry Design ќе се здобиете со следното знаење:

 • Како да ја препознаете потребата на клиетот и да ја пресретнете истата
 • Како да ја разберете индустријата за накит
 • Како да станете одличен дизајнер
 • Како да го започнете и да го менаџирате вашиот бизнис
 • Како да добиете инспирација за уникатен дизајн
 • Како да го искористите вмежувањето со цел вашиот бизнис да постигне успех
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.