91% попуст на online курс за дизајнирање на накит - Accessories & Jewerly Design од Trendimi во вредност од 6138 ден. (99 eur) по цена од 558 ден. (9 eur)

Вредност

6138 ден.

Попуст

91%

Заштеда

5580 ден.

 • 10 Herbert Street, Dublin 2, Ireland

  Одведи ме таму

  info@trendimi.com

Добивате

 • Онлајн курс за Accessories & Jewelry Design
 • За успешно завршен курс се добива сертификат
 • Времетраење на курсевите заедно: над 30 часа online содржина

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.05.2019 до 31.10.2019
 • Купонот е наменет за следење на online курсот за Accessories & Jewelry Design
 • Лимит: 1 купон по лице + повеќе за пријатели. 
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 45 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку сакате да откажете веќе закажан термин за почеток на курсот, потребно е да испратите забелешка до Trendimi 24 часа однапред.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • Јазици на кои можете да го следите курсот: шпански, италијански, кинески, англиски.
 • Курсот се изведува online.
 • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА. Повеќе информации на е-маил info@trendimi.net.

Опис

Дали сакате да оставите впечаток во светот на модата дизајнирајќи накит?
Сметаме дека облеката е битна. Како и да е, накитот го остава вистионскиот “Wow!” впечаток.

Online курсот за Accessories and Jewelry Design Course обезбедува знаење за многу аспекти од оваа индустрија како ташни, чевли, накит и трикови кои ќе ви помогнат да постигнете успех.

Од online курсот за Accessories and Jewelry Design ќе се здобиете со следното знаење:

 • Како да ја препознаете потребата на клиетот и да ја пресретнете истата
 • Како да ја разберете индустријата за накит
 • Како да станете одличен дизајнер
 • Како да го започнете и да го менаџирате вашиот бизнис
 • Како да добиете инспирација за уникатен дизајн
 • Како да го искористите вмежувањето со цел вашиот бизнис да постигне успех
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.