94% попуст на online курс за Boost your Self confidence + сертификат од Trendimi во вредност од 6138 ден. (99 eur) по цена од 372 ден. (6 eur)

Цена

372 ден.

Вредност

6138 ден.

Попуст

94%

Заштеда

5766 ден.

Купени: 7

 • 10 Herbert Street, Dublin 2, Ireland

  Одведи ме таму

  info@trendimi.com

Добивате

Online курс за Boost your Self confidence + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.05.2019 до 31.10.2019
 • Купонот е наменет за следење на online курсот за Postnatal Diet & Exercise
 • Лимит: 1 купон по лице + повеќе за пријатели. 
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 45 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку сакате да откажете веќе закажан термин за почеток на курсот, потребно е да испратите забелешка до Trendimi 24 часа однапред.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • Јазици на кои можете да го следите курсот: шпански, италијански, кинески, англиски.
 • Курсот се изведува online.
 • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА. Повеќе информации на е-маил info@trendimi.com

Опис

Подготвени да излезете од вашата комфорт зона? Научете како да ги победите стравот и анксиозноста за нова и посамоуверена личност

Дали си барате оправдување пред другите и пред себе си зошто не ја работите работата од вашите соништа? Дали се држиш настрана во разни социјални ситуации? Дали имате пеперутки во стомакот кога се соочувате со нови ситуации или на забави пред непознати луѓе?

Овие сомнежи и стравови ве држат назад. Нашето животно патување е диктирано од самодовербата што ја имаме.

Самодовербата е од витално значење за среќен живот. Способноста да верувате во себеси, да донесувате добри одлуки, да се движите низ социјалните поставувања со леснотија и да ги зграбите големите шанси се сите поврзани со начинот на кој вие се гледате себеси.

Самодовербата е исто така вештина која може да се научи и практикува секој ден. Соочување со стравот, учење да верувате во себе и учење да им верувате на вашите одлуки се непроценливи вештини што ќе ги научите во овој курс.

Џејмс Свитман, еден од врвните Ирски бизнисмени и Life coach ќе ве научи како да го сфатите животот. Тој ќе ви понуди практични совети, ментални вежби и креативни начини да ја преиспитате самодовербата и да ви помогне да изградите пат на зајакнување на истата

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.