91% попуст на online курс за Crystal Healing + сертификат од Trendimi во вредност од 6138 ден. (99 eur) по цена од 558 ден. (9 eur)

Цена

558 ден.

Вредност

6138 ден.

Попуст

91%

Заштеда

5580 ден.

Купени: 1

 • 10 Herbert Street, Dublin 2, Ireland

  Одведи ме таму

  info@trendimi.com

Добивате

Online курс за Crystal Healing + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.05.2019 до 31.10.2019
 • Купонот е наменет за следење на online курсот за Postnatal Diet & Exercise
 • Лимит: 1 купон по лице + повеќе за пријатели. 
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 45 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку сакате да откажете веќе закажан термин за почеток на курсот, потребно е да испратите забелешка до Trendimi 24 часа однапред.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • Јазици на кои можете да го следите курсот: шпански, италијански, кинески, англиски.
 • Курсот се изведува online.
 • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА. Повеќе информации на е-маил info@trendimi.com

Опис

Фасцинирани сте од холистички терапии? Откријте повеќе за кристално лекување за да им помогнете на другите и себе си.

Дали сте заинтересирани за холистичка медицина? Дали сте љубопитни за природните и алтернативните методи за лекување? Дали сте посакале да знаете повеќе за кристално лекување? Тогаш овој курс е за вас!

Овој онлајн курс, достапен насекаде, во секое време, ќе ве научи на се што вие потребно да знаете за Кристално лекување.

Од изборот на вашите кристали до нивно полнење и кристална медитација, постојат многу начини на кои можете да ги користите кристалите. Тука ке ги научите најдобрите практики на здраво исцелување, медитација и фенг шуи, поставувајќи го за успешна кристално лекување!

Курсот е напишан од холистичкиот терапевт и писател Анџи Дроулиас која специјализира во Реики, Кристално исцелување и Шаманско исцелување.

Без разлика дали сакате да го примените во пракса или да дознаете како кристалите можат да ви помогнат во вашиот секојдневен живот, овој курс за Кристално исцелување ќе ви ги овозможи сите потребни информации.

Повеќе информации за курсот можете да погледнете ТУКА.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.