94% попуст на online курс за Creating Childerns rooms декорирање на детски соби + сертификат од Trendimi во вредност од 6138 ден. (99 eur) по цена од 372 ден. (6 eur)

Вредност

6138 ден.

Попуст

94%

Заштеда

5766 ден.

Преостанато време

 • 10 Herbert Street, Dublin 2, Ireland

  Одведи ме таму

  info@trendimi.com

Добивате

Online курс за декорирање на детски соби + сертификат

Купи зделка од Дестинација Македонија со Mastercard и добиј бонус! Бонусот ќе ти биде автоматски префрлен во твојата Grouper торбичка. Дознај повеќе тука!

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.05.2019 до 31.10.2019
 • Купонот е наменет за следење на online курсот за Sophisticated Baking and Cake Design
 • Лимит: 1 купон по лице + повеќе за пријатели. 
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 45 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку сакате да откажете веќе закажан термин за почеток на курсот, потребно е да испратите забелешка до Trendimi 24 часа однапред.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • Јазици на кои можете да го следите курсот: шпански, италијански, кинески, англиски.
 • Курсот се изведува online.
 • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА. Повеќе информации на е-маил info@trendimi.com

Опис

Дали на собата на вашето дете и треба преобразба? Дали сакате тематска соба со принцези или вселена но не сте сигурни каде да зпоченете? Не се двоумете повеќе!

Со овој курс ќе научите:

 • Како да ги изберете вистинските бои
 • Како да направите специјални ефекти за ѕидови
 • Како да изберете вистински мебел и осветлување
 • Како да изберете правилни опции за складирање
 • Како да ја дизајнирате совршената тематска соба

Повеќе информации за курсот можете да погледнете ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.