91% попуст на онлајн курс за Holistic Therapist + сертификат од Trendimi во вредност од 6138 ден. (99 eur) по цена од 558 ден. (9 eur)

Цена

558 ден.

Вредност

6138 ден.

Попуст

91%

Заштеда

5580 ден.

Купени: 2

 • 10 Herbert Street, Dublin 2, Ireland

  Одведи ме таму

  info@trendimi.com

Добивате

Онлајн курс за Holistic Therapist

 • Сертификат
 • Времетраење: 30 часа

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.05.2019 до 31.10.2019
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • Купонот е наменет за следење онлајн на курсот Holistic Therapist
 • Лимит: 1 купон по лице + повеќе за пријатели. 
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 45 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку сакате да откажете веќе закажан термин за почеток на курсот, потребно е да испратите забелешка до Trendimi 24 часа однапред.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • Јазици на кои можете да го следите курсот: шпански, италијански, кинески, англиски.
 • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА
 • Повеќе информации на е-маил info@trendimi.com

Опис

Доколку веќе сте обучени во една или пак повеќе холистички практики и си размислувате за продолжување на кариерата, или пак сте само почетник кој сака да навлезе во холистичката индустрија, тогаш овој курс е совршен за вас. Овој курс ќе ви даде силна основа за како да станете холистички терапевт и да започнете кариера во оваа област, или едноставно да ја продолжите својата обука.

Овој курс е совршен за вас, доколку:

 • Сакате да ја започнете вашата кариера како холистички терапевт
 • Сакате да добиете повеќе информации од голем број на комплементарни терапии
 • Сакате да ги откриете и да се запознаете со најпопуларните холистички терапии
 • Сакате да го проширите вашето знаење и да добиете основни деловни совети

Нашиот курс вклучува корисни информации и насоки за холистички терапии, но исто така, ќе ви помогне и во поставување на ваш сопствен бизнис. Ќе имате пристап до совети стекнати од професионалци во областа кои успешно ја почнале својата кариера и креираат свои сопствени холистички практики.

Повеќе информации за курсот и темите кои се изучуваат можете да видите на следниот ЛИНК

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.