Изградете PR кариера! 94% попуст на 50 часовен онлајн курс за односи со јавноста + сертификат од Trendimi во вредност од 6138 ден. (99 eur) по цена од 372 ден. (6 eur)

Вредност

6138 ден.

Попуст

94%

Заштеда

5766 ден.

 • 10 Herbert Street, Dublin 2, Ireland

  Одведи ме таму

  info@trendimi.com

Добивате

50 часовен онлајн курс за односи со јавноста PR + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.05.2019 до 31.10.2019
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • Купонот е наменет за следење на online курсот за курс за односи со јавноста PR
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 45 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку сакате да откажете веќе закажан термин за почеток на курсот, потребно е да испратите забелешка до Trendimi 24 часа однапред.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА
 • Повеќе информации на е-маил info@trendimi.com.

Опис

Зборувајте јасно и гласно

Од Start-Up до компании од милион долари, на сите им е потребен PR. Во време на дигитална ера, повеќе од било кога е битно да го менаџирате присуството на еден бренд и да зборувате директно на правилната публика.  

Никогаш порано не било толку возбудливо да започнете кариера во PR.

Вие можете да:

 • Да изградите соработка со денес најголеми инфлуенти
 • Следење online и offline
 • Помогнете им на просперитетните star-up-и да бидат во центарот на вниманието кои тие го заслужуваат
 • Помогнете во лансирање на извондредни нови производи

PR е динамична кариера во светот кој никогаш не спие. Безразлика дали работите за агенција, или како поединец, ќе откриете кариера која ќе ви овозможи да запознаете нови личности и да работите различни работи секој ден. Овој курс ви овозможува теоретско практично знаење кое ќе ви биде потребно во вашата кариера во PR.

Повеќе информации околу модулите може да погледнете на овој линк.

Сите курсеви се акредитирани од International Council for Online Educational Standards - www.icoes.org - (accreditation number ICOES/00763/13/36). Тоа им дава на студентите сигурност дека овие курсеви му нудат на студентот највисоки стандарди за онлајн едукација. ICOES е акредитирано тело одговорно за поставување, одржување и подобрување на стандардите за едукација од институтот за онлајн учење.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.