91% попуст на онлајн курс за менаџирње со буџет за домот - Smart Home Budgeting + сертификат од Trendimi во вредност од 6138 ден. (99 eur) по цена од 558 ден. (9 eur)

Вредност

6138 ден.

Попуст

91%

Заштеда

5580 ден.

Купени: 1

 • 10 Herbert Street, Dublin 2, Ireland

  Одведи ме таму

  info@trendimi.com

Добивате

Онлајн курс за менаџирње со буџет за домот - Smart Home Budgeting 

 • Времетраење на курсот: 30 часа online содржина
 • За успешно завршен курс се добива сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.05.2019 до 31.10.2019
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • Купонот е наменет за следење онлајн на курсот Smart Home Budgeting 
 • Лимит: 1 купон по лице + повеќе за пријатели. 
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 45 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку сакате да откажете веќе закажан термин за почеток на курсот, потребно е да испратите забелешка до Trendimi 24 часа однапред.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • Јазици на кои можете да го следите курсот: шпански, италијански, кинески, англиски.
 • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА
 • Повеќе информации на е-маил info@trendimi.com.

Опис

Преземете ја контролата на вашите пари и живот во свои раце!

многу луѓе сметаат дека парите се главен причинител за сит поголеми проблеми. Но тоа не мора да биде така доколку воспоставите избалансирана врска кон парите и нивното менаџирање.

Кога ќе научите како да управувате со парите и буџетот, вие ќе го можете следното:

 • Да престанете да работите екстра часови за да ги исплатите постојаните трошоци
 • Ќе развиете однос со парите кој не се базира на страв и алчност
 • Ќе заштедувате доволно средства за краткорочни цели како летен одмор
 • Ќе ја планирате иднината со долгорочни аштеди
 • Ќе преземете конторла на вашиот живот и пари
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.