91% попуст на онлајн курс за менаџирње со буџет за домот - Smart Home Budgeting + сертификат од Trendimi во вредност од 6138 ден. (99 eur) по цена од 558 ден. (9 eur)

Цена

558 ден.

Вредност

6138 ден.

Попуст

91%

Заштеда

5580 ден.

Купени: 1

 • 10 Herbert Street, Dublin 2, Ireland

  Одведи ме таму

  info@trendimi.com

Добивате

Онлајн курс за менаџирње со буџет за домот - Smart Home Budgeting 

 • Времетраење на курсот: 30 часа online содржина
 • За успешно завршен курс се добива сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.05.2019 до 31.10.2019
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • Купонот е наменет за следење онлајн на курсот Smart Home Budgeting 
 • Лимит: 1 купон по лице + повеќе за пријатели. 
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 45 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку сакате да откажете веќе закажан термин за почеток на курсот, потребно е да испратите забелешка до Trendimi 24 часа однапред.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • Јазици на кои можете да го следите курсот: шпански, италијански, кинески, англиски.
 • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА
 • Повеќе информации на е-маил info@trendimi.com.

Опис

Преземете ја контролата на вашите пари и живот во свои раце!

многу луѓе сметаат дека парите се главен причинител за сит поголеми проблеми. Но тоа не мора да биде така доколку воспоставите избалансирана врска кон парите и нивното менаџирање.

Кога ќе научите како да управувате со парите и буџетот, вие ќе го можете следното:

 • Да престанете да работите екстра часови за да ги исплатите постојаните трошоци
 • Ќе развиете однос со парите кој не се базира на страв и алчност
 • Ќе заштедувате доволно средства за краткорочни цели како летен одмор
 • Ќе ја планирате иднината со долгорочни аштеди
 • Ќе преземете конторла на вашиот живот и пари
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.