Промовирај го твојот бизнис! 94% попуст на 50 часовен онлајн курс за бизнис маркетинг + сертификат од Trendimi во вредност од 6138 ден. (99 eur) по цена од 372 ден. (6 eur)

Цена

372 ден.

Вредност

6138 ден.

Попуст

94%

Заштеда

5766 ден.

Купени: 2

 • 10 Herbert Street, Dublin 2, Ireland

  Одведи ме таму

  info@trendimi.com

Добивате

50 часовен онлајн курс за бизнис маркетинг + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.05.2019 до 31.10.2019
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • Купонот е наменет за следење на online курсот за бизнис маркетинг
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 45 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку сакате да откажете веќе закажан термин за почеток на курсот, потребно е да испратите забелешка до Trendimi 24 часа однапред.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА
 • Повеќе информации на е-маил info@trendimi.net

Опис

Дали посакувате да имате подобари знаења за бизнис маркетинг?

Без маркетинг, дури и најдобрите бизнис идеи во светот само ќе постојат!

Потребно е умен и фокусиран маркетинг за да се донесе било која услуга или производ во свеста на неговиот целен купувач и да се покаже дека токму тој е подобар од неговата конкуренција. Маркетингот е широк поим, опфаќајќи многу алатки, стратегии и пристапи. Односи со јавноста, рекламирање, вмрежување и продажба, сите спаѓаат во рамките на маркетинг чадорот. Приближување кон промоцијата на вашиот бренд, вашиот бизнис со јасна, точно насочена маркетинг стратегија е она што ви треба за да се обезбеди успех. Тоа е од суштинско значење дека пред да започнете било каква промоција, ќе треба да имате добра основа во теоријата и принципите на маркетингот и како може најдобро да го примените во вашиот бизнис.

Курсот за бизнис маркетинг е специјално дизајниран за вас и вашиот тип на бизнис идеја во умот. Во овој сеопфатен маркетинг курс, ние ги земаме принципите на маркетингот воведени во нашиот курс за започнување на бизнис кој го прошируваме и го додовме на вашата идеа. Во текот на курсот, ќе ве научиме на основните елементи на вашата маркетинг стратегија и ќе ставиме многу голем акцент на тоа како да ги користите најновите онлајн маркетинг алатки, за да знаете како да се задржи предност во однос на конкуренцијата.

Увидот и перспективата со кои ќе се стекнете во она што е зад промоцијата на вашиот бизнис ќе ви помогне да се фокусирате на вашите одлуки за тоа што навистина се работи за изградба на одличен бизнис.

Овој курс е специјално дизајниран така што фокусот и специјалноста на секој од модулите ќе ве носи кон маркетирање на бизнисот чекор по чекор. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.