95% попуст на online курс за Fashion & Lifestyle Blogger + сертификат од Trendimi во вредност од 7378 ден. (119 eur) по цена од 372 ден. (6 eur)

Цена

372 ден.

Вредност

7378 ден.

Попуст

95%

Заштеда

7006 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

 • 10 Herbert Street, Dublin 2, Ireland

  Одведи ме таму

  info@trendimi.com

Добивате

Online курс за Fashion & Lifestyle Blogger + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.05.2019 до 31.10.2019
 • Купонот е наменет за следење на online курсот за Fashion & Lifestyle Blogger
 • Лимит: 1 купон по лице + повеќе за пријатели. 
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 45 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку сакате да откажете веќе закажан термин за почеток на курсот, потребно е да испратите забелешка до Trendimi 24 часа однапред.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • Јазици на кои можете да го следите курсот: шпански, италијански, кинески, англиски.
 • Курсот се изведува online.
 • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА. Повеќе информации на е-маил info@trendimi.com

Опис

Сакате да бидете Fashion & Lifestyle блогер?

Деновите кога единствено луѓето со инсајдерски информации и оние со престижен животен стил оформуваат свој елитен блог, се изминати. Блогирањето превзема одгромен замав. Неговата големина дозволува да има простор за сите.

Ако од секогаш сте сакале да започнете свој блог за модата или животнио стил, сонувате за кариера во ова поле или едноставно само сакате да го споделите својот стил, мисли или да го споделите вашиот животен стил, започнувањето или изработката на блог е многу полесно отколку што мислите. Креирањето, градата и одржувањето на успешен блог за мода и животен стил не е нереално.

Овој Fashion & Lifestyle Blogging курс е совршен за вас, доколку:

 • Сакате да започнете моден блог и сакате професионално да научите
 • Сакате да го развиете вашето хоби во нешто професионално
 • Сакате да ја поткрепите вашата кариера со блог за мода
 • Сакате да направите кариера во блогирање
 • Сте заинтересирани да откриете што можете да направите како блогери, и да напредувате

Со овој Fashion & Lifestyle Blogging курс брзо ќе ги научите триковите и алатките за:

 • Да започнете ваш блог
 • Да креирате содржина
 • Да се поврзете со колегите и брендовите
 • Да го претворите вашиот блог во бренд
 • Да ја зголемите вашата публика
 • Да направите пари од вашиот блог

*Повеќе информации ќе најдете на линкот ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.