92% попуст на 30 часовен online курс за Postnatal Diet & Exercise + сертификат од Trendimi во вредност од 7378 ден. (119 eur) по цена од 558 ден. (9 eur)

Цена

558 ден.

Вредност

7378 ден.

Попуст

92%

Заштеда

6820 ден.

 • 10 Herbert Street, Dublin 2, Ireland

  Одведи ме таму

  info@trendimi.com

Добивате

Online курс за Postnatal Diet & Exercise + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.05.2019 до 31.10.2019
 • Купонот е наменет за следење на online курсот за Postnatal Diet & Exercise
 • Лимит: 1 купон по лице + повеќе за пријатели. 
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 45 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку сакате да откажете веќе закажан термин за почеток на курсот, потребно е да испратите забелешка до Trendimi 24 часа однапред.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • Јазици на кои можете да го следите курсот: шпански, италијански, кинески, англиски.
 • Курсот се изведува online.
 • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА. Повеќе информации на е-маил info@trendimi.com

Опис

Носењето дете и раѓањето на бебето е само по себе едно од најголемите искуства кои ви го менуваат животот. Но, исто така и вашето тело. Со овој курс ќе научите што е потребно да преземете за да се вратите во идеалната форма која сте ја имале пред раѓањето и тоа:

 • како да ја вратите силата и флексибилноста на пелвисот и абдоменот
 • какви типови на вежби треба да избегнувате
 • кои се правилните вежби и колку често треба да ги применувате

Може да биде тешко да најдете време за да се посветитие на правилен режим на вежбање и исхрана, затоа во овој курс се вклучени едноставни, но ефективни вежби кои можете да ги правите дома за само неколку минути во текот на денот. 

Повеќе информации за курсот можете да погледнете ТУКА.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.