За комплетно испланирана свадбена прослава! 92% попуст на онлајн курс за Wedding planner - Организатор на свадби + сертификат од Trendimi во вредност од 7378 ден. (119 eur) по цена од 558 ден. (9 eur)

Цена

558 ден.

Вредност

7378 ден.

Попуст

92%

Заштеда

6820 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

 • 10 Herbert Street, Dublin 2, Ireland

  Одведи ме таму

  info@trendimi.com

Добивате

50 часовен онлајн курс за Wedding planner - Организатор на свадби + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.05.2019 до 31.10.2019
 • Купонот е наменет за следење на онлајн курсот за Wedding Planner - организатор на свадби.
 • Лимит: 1 купон по лице + повеќе за пријатели. 
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 45 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку сакате да откажете веќе закажан термин за почеток на курсот, потребно е да испратите забелешка до Trendimi 24 часа однапред.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • Јазици на кои можете да го следите курсот: шпански, италијански, кинески, англиски.
 • Курсот се изведува online.
 • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА. Повеќе информации на е-маил info@trendimi.com

Опис

Идеален курс за сите оние кои сакаат да развијат нова кариера како Wedding planner - Организатор на свадби!

Професијата Wedding Planner - Организатор на свадби е релативно нова, но воедно е и многу успешна и возбудлива кариера. Во оваа улога на организатор на свадби вие планирате, дизајнирате и менаџирате еден од најважните настани во животот на клиентите.

Курсот за организација на Trendimi ќе ви овозможи да научите се што е потребно за да бидете успешен и професионален Организатор на свадби.

Некои од вештините кои ќе ги добиете посетувајќи го овој курс:

 • Каков критериум да користите при избор на датата на настанот како и најсоодветното место.
 • Како да се подготвите и да бидете имагинативни при широкиот избор на традиционални теми кои можат да бидат побарани од вас
 • Структура на времето и рокот на извршување на задачите, и планирање на дополнителните прослави околу свадбата
 • Професионален стајлинг на просторот каде ќе се одржи настанот, и декорирање на истиот

Ако отсекогаш сте сакале свадби, и би биле исполнети со работење на вакви прекрасни прилики, започнете уште веднаш со градењето на кариерата. Ова може да биде почеток на еден возбудлив период од вашиот живот. Регистрирајте се, започнете со курсот и исполнете си ги сите соништа поврзани со вашата кариера.

За да започнете со курсот треба да го внесете долниот код од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА. Повеќе информации на е-маил info@trendimi.net.

За повеќе информации околу курост кликнете ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.