94% попуст на онлајн курс за Feng Shui Interior Design - Feng Shui дизајн на ентериер + сертификат од Trendimi во вредност од 6138 ден. (99 eur) по цена од 372 ден. (6 eur)

Цена

372 ден.

Вредност

6138 ден.

Попуст

94%

Заштеда

5766 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 2

 • 10 Herbert Street, Dublin 2, Ireland

  Одведи ме таму

  info@trendimi.com

Добивате

Онлајн курс за Feng Shui Interior Design - Feng Shui дизајн на ентериер + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.05.2019 до 31.10.2019
 • Купонот е наменет за следење на онлајн курсот за Feng Shui Interior
 • Лимит: 1 купон по лице + повеќе за пријатели. 
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 45 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку сакате да откажете веќе закажан термин за почеток на курсот, потребно е да испратите забелешка до Trendimi 24 часа однапред.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • Јазици на кои можете да го следите курсот: шпански, италијански, кинески, англиски.
 • Курсот се изведува online.
 • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА. Повеќе информации на е-маил info@trendimi.com.

Опис

 Научете ги основите уредувањето на вашиот дом според Фенг Шуи

Овој курс е идеален за сите луѓе кои:

Сакаат да го подобрат баланскот во нивниот дом, го преуредуваат домот и сакаат да внесат позитивна енергија. Се дизајнери на внатрешен интериер и сакаат да започнат со Фенг Шуи. ​Имаат зафатен животен стил и сакаат да го подобрат сакаат хармонично искуство во домот.

Фенг Шуи е древна кинеска философија за начинот на живеење каде што се е во хармонија со животната средина.

Фенг Шуи опфаќа многу повеќе отколку само домот, и неговото изучување на балансирање на елементите ќе ви помогне да созадете прекрасен простор во кој ќе уживате и ќе создадете хармонија, баланс и среќа во внимателно испланираната организација на простор, форма и бои во вашиот дом.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.