6 ја следат оваа компанија


Детски машки тренерки

490 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

307281

Опис

Тренерки

Материјал 100% Памук

Антибактериски и Антиалергиски

Made in Turkey

Големина 1,2,3, Години

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1500 ден.
  • За нарачки под 1500 денари се доплаќа 130 денари
  • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА 
  • Види ја продавницата на "Deta Kids" овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

За компанијата

Детакидс е компанија која работи под капата на Детатекс со долгогодишно искуство работа со текстил и се занимава со трговија на повеќе видови текстил како што е и бебешка и детска облека од исклучиво Турско производство, нашата цел е да понудиме квалитетна и евтина детска облека.

Нашите производи се направени од квалитетен Турски памук и истите се антибактериски и анти алергиски.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.