За тонирано и обликувано тело! До 31% попуст на пакет од еден, пет или осум тренизи со електромускулна стимулација (EMS) + личен тренер во Fit Tech

Цена

690 ден.

Вредност

1000 ден.

Попуст

31%

Заштеда

310 ден.

Преостанато време

Купени: 3

 • 23 Октомври 11, Аеродром, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  074 240 441

Добивате

Пакет од 1 тренинг со електромускулна стимулација (EMS) + личен тренер во Fit Tech

Услови

 • Купонот може да се искористи од 31.01.2023 до 31.12.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на 074 240 441
 • Пакетите од 5 и 8 тренинзи може да ги користат од 11:00 до 16:00 часот
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Fit Tech е студио за тренинзи со електро мускулна стимулација. Поседува револуционерен уред кој емитува електро мускулни стимулации, спроведувајки ниска фреквенција на електро импулси до самиот мускул. Стимулациите навлегуваат длабоко во мускулните слоеви кои тешко се активираат со конвенционалниот тренинг зацврстувајки ги истите.

Приклучете се и вие кон групата на спортисти и модели како Рафаел Надал, Усеин Болд, фудбалерите на Барселона и многу други кои благодарејки на овој револуционерен уред со на стимулации ја одржѕваат својата физичка подготвеност и затегнато тело.
 
Совршената линија веќе не е недостижна! Гладувањето со часови заменете го со револуционерниот 20 минутен тренинг
Зошто токму ЕМС тренинг?
 • Заштедувате време, а сепак загарантирано ја постигнувате посакуваната цел.
 • Загарантирано зголемување на кондиција и издржливост за околу 70%
 • Намалување на болката во грбот или исчезнување на истата кај дури 88% од испитаниците.
 • Вежбањето со електро мускулна стимулација има до 18 пати поголем ефект во однос на конвенционалното вежбање.
Придобивки:
 • трае само 20 минути и заменува 4-6 часа обичен тренинг
 • резултатите се видливи веќе после 4 тренинзи
 • индивидуален е
 • прилагоден е кон потребите на вашето тело
 • вклучува персонален тренер и совети за исхрана
 • вклучена е 10 минутна ЕМС антицелулитна и медицинска масажа
 • вклучена е комплетна опрема
 • нема ризик за повреди
 • технологија која успешно се користи при рехабилитација.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.