Бидете во топ форма! 50% попуст на персонални тренинзи со постојан надзор од тренер + план за исхрана од Legion Fitness во вредност од 6000 ден. по цена од 2990 ден.

Цена

2990 ден.

Вредност

6000 ден.

Попуст

50%

Заштеда

3010 ден.

 • Ул.Париска 22 лок.1 (до гимназија Георги Димитров)

  Одведи ме таму

  075 591 314

  petreski_viktor@hotmail.com

Добивате

Персонални тренинзи со постојан надзор од тренер, план за исхрана и програма за вежбање. 

Бројот на тренинзи се одредува заедно со тренерот во зависност од посакуваната цел (од 3-6 пати неделно)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.02.2020 до 31.03.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на телефон
 • Понудата важи и за мажи и за жени

Опис

Најсовремен фитнес центар каде со помош на индивидуален тренер ќе ги постигнете вашите посакувани резултати. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.