За природен и нежен изглед! До 58% попуст на третман по избор: свилени трепки, lash lift, brow lamination, јапонско исцртување на веѓи, powder brows или исцртување на уста во Студио Ројал

Цена од

645 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1200 ден.

Попуст

46%

Заштеда

555 ден.

Купени: 2

Добивате

Опции на понудата:

Свилени трепки (класик) 1,500 ден. 825 ден.
Lash lift 1,200 ден. 645 ден.
Brow lamination 1,800 ден. 750 ден.
Јапонско исцртување на веѓи 7,000 ден. 3,499 ден.
Powder Brows 6,500 ден. 3,499 ден.
Исцртување на уста 5,500 ден. 2,949 ден.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 10.10.2023 до 25.12.2023
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација на термин
  • Понудата е наменета за жени
  • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Што е нaдградба на свилени трепки?

Нов метод на надградување на трепки кои се лепат влакно по влакно на природните влакна од трепките.Изгледаaт толку природно што имате чувство дека се ваши. Едноставно, не чувствувате дека се вештачки. Даваат заводлив и таинствен, дефиниран изглед. По надградбата со новите свилени трепки, можете да заборавите на маскарата, бидејќи нема повеќе да ви биде потребна. Овој специјален метод ќе ви го даде она што природата не можела со долготраен ефект.

Што е Lash Lift? 

Ова претставува техника за извиткување на природните трепки со цел трепките да изгледаат подолги. Се препорачува кај прави, светли, долги или средно долги трепки.

Што е Brow lamination? 

Третманот е траен лифтинг на влакненцата на веѓите, кој вклучува обликување, боење и кератински третман за зајакнување.

Што е јапонско исцртување на веѓи? 

Исцртување на веѓи кое дава сосема природен и неверојатно привлечен изглед!
Досегашната техника за нанесување на трајна шминка на веѓите со исцртување на две тенки линии со апарат, веќе е надмината. Чекор напред е направен со т.н. јапонска техника за трајно исцртување на веѓи.
При оваа метода не се користи апарат за исцртување како до сега, туку веѓите, влакно по влакно, се цртаат директно на кожата со употреба на посебен апликатор со мал секач. Специфичниот метод на исцртување дава потполно природен изглед, бидејќи не се пополнува целата форма, туку, со посебна техника, се цртаат тенки и закривени влакненца во правец на нивниот природен раст.

Што е Powder Brows?

Специфично за оваа метода е тоа што пигментот се внесува со игла во површинскиот слој на кожата со техника на ситно точкање. Точките пигмент може да се надоградуваат за интензивен ефект и јасно дефиниран завршеток на веѓите. Вашите веѓи да изгледаат дефинирано и природно, без строги контури.

Што е исцртување на уста?

Исцртување на контурата на устата или пополнување на целата површина на уста. Спектарот на бои ќе Ви помогне да ја изберете бојата која највеќе ќе Ви одговара.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.