Пренослива батерија MS power bank со капацитет по избор

1200 ден.

690 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

2
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

MS BUTLER power bank 2000 mAh:

 • 1х надворешна батерија MSI BUTLER
 • Капацитет на батерија: 2000 mAh
 • Индикатор: 2 LED
 • Едноставен дизајн
 • USB: micro USB

MSI BUTLER power bank 5000 mAh:

 • 1х надворешна батерија MSI BUTLER
 • Капацитет на батерија: 5000 mAh
 • Индикатор: 4 LED
 • Едноставен дизајн
 • USB: micro USB

MSI TRESOR power bank 5500 mAh:

 • 1х надворешна батерија MSI TRESOR
 • слим дизајн
 • Капацитет на батерија: 5500 mAh
 • Индикатор: 4 LED
 • USB: micro USB

MSI TRESOR power bank 7500 mAh:

 • 1х надворешна батерија MSI TRESOR
 • елегантен дизајн
 • Капацитет на батерија: 7500 mAh
 • Индикатор: 4 LED
 • USB: micro USB

MSI TRESOR power bank 10000 mAh:

 • 1х надворешна батерија MSI TRESOR
 • елегантен дизајн
 • Капацитет на батерија: 10000 mAh
 • Индикатор: 4 LED
 • USB: micro USB

 

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.