Подмладете ја вашата кожа! До 32% попуст на третман за лице или тело со дермаролер + 5 серуми во Весна Висаж

img

Цена од

750 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1100 ден.

Попуст

32%

Заштеда

350 ден.
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Лептокарија, над Комерцијална Банка Влез 1, Кат 2, Стан 19

  Одведи ме таму

  070 498 751

Добивате

Опции на понудата:

Третман за лице со дермаролер 1,100 ден. 750 ден.
Третман за тело со дермаролер 1,300 ден. 950 ден.

*Времетраење на еден третман за лице: 45 минути

*Времетраење на еден третман за тело: 60 минути

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.02.2020 до 30.06.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Дермаролерот треба да го однесете во салонот!
 • Доколку го немате може да го купите во салонот. Неговата цена е од 2000-3000 денари зависно од моделот и истиот може да се користи до 5 години.
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Работното време на салонот Весна Висаж. е од 12:00 - 20:00ч.
 • Едно лице може да купи повеќе купони
 • Понудата е наменета и за мажи и за жени
 • За презакажување на резервиран термин потребно е да го контактирате салонот 24 часа однапред
 • Доколку не го посетите салонот во закажаниот термин, купонот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат.

Опис

Дермаролер претставува мезотераписка постапка која го поттикнува производството на колаген и еластин и со тоа придонесува за регенарициското својство на ткивата кое пак резултира со преобликување на кожата, го враќа сјајот и еластичноста како и најважното ги неутрализира сите неправилности, почнувајки од акни, брчки, стрии и лузни.
Серумите во комбинација со дермаролер се совршени за мазна, блескава и здрава подмладена кожа.

За компанијата

Дозволете вашата убавина да блесне!
Извонредно искуство на нега на вашата убавина во друштво на професионалите лица од салон за убавина Весна Висаж.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.