До 60% попуст на третмани за лице по избор: класичен третман на лице, микродермоабразија, окси третман на лице, мезопорација без игли или лед маска на лице од Beautela Royal Fit

Цена од

199 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

500 ден.

Попуст

60%

Заштеда

301 ден.

Купени: 1

Добивате

Опции на понудата:

Класичен третман на лице 1,200 ден. 650 ден.
Микродермоабразија 2,000 ден. 950 ден.
Окси третман на лице 2,500 ден. 999 ден.
Мезопорација без игли 3,000 ден. 1,199 ден.
Лед маска на лице - 1 третман 500 ден. 199 ден.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 10.10.2023 до 25.12.2023
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација 
  • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.