74% попуст на чистење и ревитализација на лице со француската колекција Renergiques од Body & Soul Beauty Lounge во вредност од 1900 ден. по цена од 490 ден.

Вредност

1900 ден.

Попуст

74%

Заштеда

1410 ден.

Купени: 8

 • ул. Емил Зола бр. 6-2/11 ( кај стара рампа)

  Одведи ме таму

  075 423 511, 071 344 717

Добивате

Чистење и ревитализација на лице со француската колекција Renergiques (времетраење на третманот е 60 мин.)

 • Чистење и тонизирање на лицето 
 • Длабинско парење и мануелно чистење(отстранување на митисери)
 • Тонолифт масажа на лице врат и деколте
 • Специјален серум за ревитализација на кожата
 • Маска според типот на кожата
 • Завршна крема за дневна нега на кожата на лицето
Купи зделка од Дестинација Македонија со Mastercard и доби бонус! Бонусот ќе ти биде автоматски префрлен во твојата Grouper торбичка. Дознај повеќе тука!

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.07.2019 до 31.08.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на термин
 • Понудата важи само за жени

Опис

После летните сончеви денови вратете го сјајот на вашата кожа со благопријатен и ефикасен третман на вашето лице врат и деколте со француската колекција Renergiques.
 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.