48% попуст на чистење и ревитализација на лице со француската колекција Renergiques од Body & Soul Beauty Lounge во вредност од 1700 ден. по цена од 890 ден.

Цена

890 ден.

Вредност

1700 ден.

Попуст

48%

Заштеда

810 ден.

Преостанато време

Купени: 20

 • ул. Емил Зола бр. 6-2/11 ( кај стара рампа)

  Одведи ме таму

  075 423 511

Добивате

Чистење и ревитализација на лице со француската колекција Renergiques (времетраење на третманот е 60 мин.)

 • Чистење и тонизирање на лицето 
 • Длабинско парење и чистење со апарат (отстранување на митисери)
 • Тонолифт масажа на лице врат и деколте
 • Специјален серум за ревитализација на кожата
 • Маска според типот на кожата
 • Завршна крема за дневна нега на кожата на лицето

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.10.2022 до 30.12.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на термин
 • Понудата важи само за жени
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

После летните сончеви денови вратете го сјајот на вашата кожа со благопријатен и ефикасен третман на вашето лице врат и деколте со француската колекција Renergiques.
 

За компанијата

Body&Soul beauty lounge е центар за убавина и здравје кои нуди третмани за тело и лице, мануелни терапии, маникир, педикир и депилации. Секој клиент може да ужива во прекрасен релаксирачки амбиент, препуштајќи се во медицински и терапевстки тремани за зачувување на убавината, телото и духот. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.