За моментално видливи и ревитализирачки резултати! До 55% попуст на третман за лице по избор: енергетски или био освежувачки третман за лице во Halo Beauty - Центар за убавина и здравје

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1000 ден.

Попуст

55%

Заштеда

550 ден.
 • Halo Beauty - Centar za ubavina i zdravje, Skopje, Macedonia

  Одведи ме таму

  077 519 105

  halobeautymkd@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Енергетски третман за лице 1,000 ден. 450 ден.
Био-освежувачки третман за лице 600 ден. 300 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 24.01.2019 до 28.02.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи за жени
 • Доколку не го посетите салонот во закажаниот термин, купонот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Опуштете се во пријатниот амбиент во нашиот центар додека за вашата убавина се грижи стручен тим за подобро да изгледате и подобро да се чувствувате.

Нашата цел е да ве испратиме со широка насмевка!

Нова BIO NATURAL колекција од познатиот бренд Etre Belle 

- 100% вегански
- Со драгоцени био екстракти
- Сертифицирани со интернационални прифатени природни состојки и етикети
- Дерматолошки тестирани

Уникатната комбинација од најновата микро-алги технологија со брокула, пченка, ротквица, морков, цвекло и рузмарин кои нудат природна ефикасност како ниеден друг природен производ.

Внесете нова димензија за нега на вашата кожа!

Енергетски третман за лице:

Енергетскиот третман со витамини А+Е+Ц.Витамините се хранливи состојки кои ги пласираат елементите до хранливите материи кои неиспорачуваат енергија.Тие му се потребни на човековото тело за оржување на неговата виталност и способност.

Првиот витамин беше откриен и развиен пред само 100 год.Се повеќе истажувања во козметичката индустрија се базираат на витамини.Тие ја заштитуваат кожата од надворешните влијанија ја регенерираат и и даваат виталност.

Кога телото има зголемена потреба од витамини?

-загадување на животната средина

-физички и психички замор

-стрес

-неправилна исхрана

-бременост доење

-болест

-пушење/пиење

Особено витаминот А ги активира клетките на кожата повторно да растат.на тој начин кожата може да даде отпор на надворешните штетни влијанија.Витаминот А го забавува процесот на стареење на кожата, дејстуваат против формирањето на брчкии ги намалуваат првите знаци на стареење.Ја активира клеточната делба обновувајќи ги на тој начин површинските слоеви на кожата побрзо.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.