Остани здрав! Професионална грижа за вашата кожа! До 43% попуст на третман на лице по избор со Genosys козметика во Skin CLEANic

img

Цена од

1999 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

3500 ден.

Попуст

43%

Заштеда

1501 ден.

Добивате

Опции на понудата:

Genosys Snowceel професионален третман за хиперпигментација и избeлување на лице 6,000 ден. 3,600 ден.
Genosys SRS пилинг со аминокиселина за проблем на кожа 6,000 ден. 3,600 ден.
Genosys Терапија уред со 4 различни светлина за подмладување , акни рани пигментација и др кожни проблеми + освежителна маска 3,500 ден. 1,999 ден.
Подмладување на лице со Ласер Lamis XL 20,000 ден. 12,000 ден.
Дерма пен со Genosys ампули за различни кожни проблеми видлив резултат од прв третман + Genosys маска и лед уред за смирување 7,500 ден. 4,500 ден.

Tретман на лице по избор со Genosys козметика во Skin CLEANic

Услови

  • Купонот може да се искористи од 23.03.2023 до 31.07.2023
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација
  • Понудата е наменета само за жени
  • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

За компанијата

Skin CLEANic е Вашето ново омилено место за убавина! Нашата цел е едноставна - постоиме за ви помогнеме да изгледате совршено во вашата кожа!

Skin CLEANic е нов салон за убавина во Скопје (Козле)
Работиме со квалитетна руска и корејска козметика, нудејќи професионални третмани правени исклучиво од експерти.

Skin CLEANic како ексклузивен дистрибутер, ви го претставува брендот Genosys. Genosys е професионална козметичка палета произведена во Јужна Кореја. 95% од производите за нега се без парабен. Специјализиран бренд за медицински и естетски производи за анти-стареење и подмладување на кожата кои се вечниот сон на човекот, како и голем број проблеми кои се јавуваат (црвенила, акни, лузни и слично.)
Производите и третманите се наменети за секој тип на кожа со решение за секој проблем (кожа склона кон акни, лузни, црвенила, дамки, бори и слично).
Покрај тоа, ја имаме најновата технологија на апарати за безболна ласерска депилација и третмани за освежување на кожата.
Нудиме педикир и маникир, како и мадеро масажа за обликување на телото и ослободување од целулит.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.