Освежено и чисто лице! 63% попуст на каротин третман на лице од "Skin Solution" во вредност од 1200 ден. по цена од 450 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Освежено и чисто лице! 63% попуст на каротин третман на лице од "Skin Solution" во вредност од 1200 ден. по цена од 450 ден.

Цена

450 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,200 ден.

Попуст

63%

Заштеда

750 ден.

Купени : 1

 • ул. 29ти Ноември бр. 4 Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 6134111, 078 261 996

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 10:00 - 20:00 Саб: 10:00 - 14:00

Добивате

Каротин третман на лице

Фази на третманот:

 • чистење со млеко за лице
 • тонизирање
 • пилинг на лице 
 • вапазон (за отварање на порите)
 • озонска терапија (за збогатување на клетките со кислород)
 • вакум за отстранување на комедони
 • криотерапија (инстант освежување)
 • каротин серум за лице
 • каротин крем за лице
 • дарсонвал за дезинфекција и затварање на порите

Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.01.2017 до 10.02.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжително претходно закажување
 • За откажување на резервацијата на терминот потребно е да се јавите три дена однапред. Доколку не го посетите салонот во закажаниот термин, купонот не може понатаму да се искористи.
 • Понудата важи за жени и мажи

Опис

СПЕЦИЈАЛИСТИЧКА ОРДИНАЦИЈА ПО ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГИЈА И ЕСТЕТСКА МЕДИЦИНА СКИН СОЛУШН поседува: Сертификат по дерматохирургија, Сертификат за филери, Сертификат за ботокс, Сертификат за мезотерапија, Сертификат за фототерапија, Сертификат за дерматоскопија, Сертификат за козметичка алергологија, Сертификат за хемиски пилинг и Сертификат за ЕЛОС технологија.

СПЕЦИЈАЛИСТИЧКА ОРДИНАЦИЈА ПО ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГИЈА И ЕСТЕТСКА МЕДИЦИНА СКИН СОЛУШН врши:

Прегледи на сите видови кожни и сексуално-преносливи болести; Консултации во врска со вашата кожа; Крио терапија и калтеризација (отстранување на брадавици, младешки и папиломи); Третирање на кожни алергии; Инјектирање на дермални филери; Инјектирање на ботокс; Микродермоабразија; Ултразвучна кавитација; Ултразвучен пилинг, лифтинг на лице, јонофореза, вакум, дарсонвал, анти-ејџ третмани; Третмани за избелување (пигментација и флеки), хемиски пилинг, класичен третман за лице, третман за сува и дехидрирана кожа, третман за нормална и комбинирана кожа, екслузивни третмани за сјај и хидратација, хидролифтинг третмани, третмани за околу очи, медицински третмани за чувствителна и реактивна кожа, третмани на лице за мажи со фито-дермо козметика и др.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ