За убаво и подмладено лице! 78% попуст на колаген активатор третман на лице од "Skin Solution" во вредност од 1800 ден. по цена од 399 ден.

РАСПРОДАДЕНО

За убаво и подмладено лице! 78% попуст на колаген активатор третман на лице од "Skin Solution" во вредност од 1800 ден. по цена од 399 ден.

Цена

399 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,800 ден.

Попуст

78%

Заштеда

1,401 ден.

Купени : 46

 • ул. 29ти Ноември бр. 4 Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 6134111, 078 261 996

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 10:00 - 20:00 Саб: 10:00 - 14:00

Добивате

Колаген активатор третман на лице:

 • чистење со колагенско млеко за лице 
 • тонизирање 
 • колаген активатор пилинг на лице 
 • вапазон 
 • озонска терапија 
 • вакуум 
 • криотерапија 
 • колагенска маска за лице 
 • колаген акктиватор серум за лице 
 • топла терапија 
 • дарсонвал 
 • заштитен колаген активатор крем за лице

Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.01.2017 до 10.02.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжително претходно закажување
 • За откажување на резервацијата на терминот потребно е да се јавите три дена однапред. Доколку не го посетите салонот во закажаниот термин, купонот не може понатаму да се искористи.
 • Третманот е наменет за секој тип на кожа, над 25 годишна возраст 
 • Понудата важи за жени и мажи

Опис

Ефекти од третманот:

 • индуцира производство на колаген и еластин
 • моќен анти ејџ ефект 
 • хидратација 
 • заштита од слободни радикали 
 • отстранување на митесери и нечистотии 
 • дезинфекција

СПЕЦИЈАЛИСТИЧКА ОРДИНАЦИЈА ПО ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГИЈА И ЕСТЕТСКА МЕДИЦИНА СКИН СОЛУШН поседува: Сертификат по дерматохирургија, Сертификат за филери, Сертификат за ботокс, Сертификат за мезотерапија, Сертификат за фототерапија, Сертификат за дерматоскопија, Сертификат за козметичка алергологија, Сертификат за хемиски пилинг и Сертификат за ЕЛОС технологија.

СПЕЦИЈАЛИСТИЧКА ОРДИНАЦИЈА ПО ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГИЈА И ЕСТЕТСКА МЕДИЦИНА СКИН СОЛУШН врши:

Прегледи на сите видови кожни и сексуално-преносливи болести; Консултации во врска со вашата кожа; Крио терапија и калтеризација (отстранување на брадавици, младешки и папиломи); Третирање на кожни алергии; Инјектирање на дермални филери; Инјектирање на ботокс; Микродермоабразија; Ултразвучна кавитација; Ултразвучен пилинг, лифтинг на лице, јонофореза, вакум, дарсонвал, анти-ејџ третмани; Третмани за избелување (пигментација и флеки), хемиски пилинг, класичен третман за лице, третман за сува и дехидрирана кожа, третман за нормална и комбинирана кожа, екслузивни третмани за сјај и хидратација, хидролифтинг третмани, третмани за околу очи, медицински третмани за чувствителна и реактивна кожа, третмани на лице за мажи со фито-дермо козметика и др.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ