50% попуст на ревитализирачки третман на лице во салон за убавина Сандра Ексклузив во вредност од 1000 ден. по цена од 500 ден.

Цена

500 ден.

Вредност

1000 ден.

Попуст

50%

Заштеда

500 ден.

Купени: 11

 • бул. Авној бр 72 (кај поранешна слаткарница Стела)

  Одведи ме таму

  02 2443 911, 02 2442 166

 • ул. Св. Кирил и Методиј 14/5 Скопје

  Одведи ме таму

  02 3211 594

Добивате

Ревитализирачки третман на лице (времетраење: 60 мин.)

*Подетално за третманот прочитајте во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 24.09.2022 до 31.01.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на 070343232
 • Купонот може да се искористи само во салонот во Аеродром 
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Третманот се спроведува во следните чекори:

 • Чистење со хидратантно млеко
 • Тонизирање со хидратантен тоник
 • Пилинг за регенерација
 • Вапозон за отварање на порите
 • Озонска терапија (за збогатување на клетките со кислород)
 • Отстранување на митисери
 • Дарсовал (дезинфекција и затварање на порите)
 • Хидратантен серум со хијалурон
 • Маска за ревитализација
 • Масажа на лице, врат и деколте
 • Завршен крем за регенерација со витамин А и Е

За компанијата

Козметичко фризерското студио „Сандра Ексклузив“ со над 20 годишно искуство постои на 3 локации (Аеродром, Центар и Капиштец) Ви нуди широка палета на услуги за убавина за сечии потреби: нега на коса, козметички услуги за нега на лице, услуги за нега на тело и слабеење и многу други.

Од фризерски услуги нуди: шишање, фенирање, обликување, шатирање, нијансирање, фарбање, регенерација и обновување на вашата коса.

Козметичките услуги ја опфаќаат негата на вашето лице со најразлични третмани, пеглање на брчки, подигање на мускулатурата, лечење на акнозна кожа, ревиратизација со познати светски препарати и апарати („Цаци“ и „Радиофреквенција“).

Од палетата услуги за нега на тело Сандра Ексклузив нуди: депилација, маникир, педикир, масажи за релаксација и третмани за слабеење со најсовремена апаратура.  

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.