41% попуст на третман LOREAL по избор + фенирање во Фризерско Студио Силк во вредност од 1200 ден. по цена од 699 ден.

Вредност

1200 ден.

Попуст

42%

Заштеда

501 ден.

 • ул.Франклин Рузвелт бр.5 а лок.6

  Одведи ме таму

  078715118

  filipgocevski501@gmail.com

Добивате

Третман LOREAL за секој тип на коса + фенирање

 • нутри третман
 • третман за обнова
 • третман за нежност и мекост
 • третман за сјај
 • третман за прихрана

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.02.2019 до 31.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на 078 715 118
 • Понудата важи за средна должина на коса (до рамења)
 • За подолга коса се доплаќа 300 денари во салонот

Опис

Повелете во новоотворениот фризерски салон „Силк“ и уверете се во квалитетот кој тој го нуди. Препуштете ја вашата коса во професионалните раце на фризер со долгогодишно искуство во комбинација со козметиката на Loreal која е идеално решение за регенерација на вашата коса, обновување, мекост и сјај. Не чекајте, дадете и го на косата најдоброто!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.