Вратете ја свежината на вашето лице! До 50% попуст на третман за лице по избор: третман со колаген, комплетен третман со витамин Ц + ампула или третман за хидратација на лице, врат и деколте + пилинг во Козметичко студио Дивна

Цена од

480 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

800 ден.

Попуст

40%

Заштеда

320 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 2 | Остануваат: 68

 • Анкарска 23, Скопје

  Одведи ме таму

  075 490 377

Добивате

Опции на понудата:

Третман со колаген 1,000 ден. 590 ден.
Комплетен третман за лице со витамин Ц + ампула 1,500 ден. 750 ден.
Третман за хидратација на лице, врат и деколте + пилинг 800 ден. 480 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.02.2020 до 14.03.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Спремни за Вас! Сместете се удобно и дозволете да ја вратимр свежината и годините на Вашето лице!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.