За перфектно негувана коса! 63% попуст на третман на база на лук + фенирање во Фризерски салон Перфект во вредност од 800 ден. по цена од 299 ден.

Цена

299 ден.

Вредност

800 ден.

Попуст

63%

Заштеда

501 ден.

 • ул. Елисие Поповски бр.10 Капиштец

  Одведи ме таму

  070 690 660

  katesmilevska@gmail.com

Добивате

Третман на база на лук за зајакнување на косата + фенирање 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.01.2020 до 29.02.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Маска на база на лук - мека и течна емулзија ја прави косата сјајна и мека, ја потхранува и добро се расчешлува.

Шампон за регенерација на база на лук кој го чисти скалпот го зајакнува коренот и делува против опаѓање на косата.

Спреј на база на лук кој ја потхранува и овозможува лесно расчешлување и има антибактериско дејство, овозможува убава и сјајна коса.

Фризеркото студио Перфект постои 18 години. Рацете на искусните вработени ќе ја доведат вашата коса до перфекција.

За компанијата

Фризерскиот салон Перфект позади себе има 20 годишно искуство, успешна работа и задоволни клиенти.
Тимот кој работи сите овие години постојано се усовршува и надградува на семинари и обуки посетувајќи саеми во светските центри за убавина како што се Италија и Франција каде се презентираат сите новитети и трендови во оваа област.
Вршиме разновидни третмани за нега на коса употребувајќи производи од реномирани брендови. Повелете за да се уверите во квалитет за кој зборуваме.

Ве очекуваме,
Фризерско Студио Перфект

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.