До 63% попуст на третман со термо ќебе и body wrapping во Студио Ројал

Цена од

150 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

400 ден.

Попуст

63%

Заштеда

250 ден.

Добивате

Опции на понудата:

Термо ќебе 400 ден. 150 ден.
Body wraping 800 ден. 350 ден.
Липо ласер третман (времетраење: 20 мин.) 800 ден. 350 ден.
Радиофреквенција 600 ден. 250 ден.
Ултразвучна кавитација 700 ден. 300 ден.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 05.10.2022 до 31.01.2023
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е предходна резервација 
  • Третманот е наменет само за жени
  • Доколку не го искористите купонот до истекот на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.