46% попуст на третман за чистење на лице од Студио Ројал во вредност од 1200 ден. по цена од 650 ден.

img

Цена

650 ден.

Вредност

1200 ден.

Попуст

46%

Заштеда

550 ден.

Купени: 4

Добивате

Третман за чистење на лице (времетраење: 1 час)

*За ампула се доплаќа 200 ден
*Масажа на лице се доплаќа плус 250 ден

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.10.2022 до 31.03.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е предходна резервација 
 • Третманот е наменет за жени
 • Доплатите се вршат директно во салонот
 • Доколку не го искористите купонот до истекот на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Третманот за чистење на лице или хигиенски третман е наменет за темелно чистење на кожата на лицето.

Третманот се спроведува во следните чекори:

 • Чистење на кожата
 • Пилинг на лицето
 • Парење на кожата под вапазон
 • Маска според типот на кожата 
 • Лед маска 
 • Нанесување на хидратантна крема според типот на кожата

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.