60% попуст на третман за коса со масло од бразилски орев во Studio Savage во вредност од 1200 ден. по цена од 480 ден.

Вредност

1200 ден.

Попуст

60%

Заштеда

720 ден.

Купени: 2

 • Nikola Rusinski 3, Skopje, Macedonia (FYROM)

  Одведи ме таму

  02 6148 188

Добивате

Третман за коса со масло од бразилски орев

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.04.2019 до 05.06.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Третман за коса со бразилско масло  за обнова на косата, интензивна нега, блескав сјај и свежина на бојата. Третманот е со најголема концентрација на масло од бразилски орев, кое е богато со омега 3 и 9 киселини.

Mоже да се користи за секој тип на коса (природна или фарбана).  

Примена на груба коса: На влажна коса нанесуваме BC Oil Miracle Brazilnut Oil маска измешана со BC Brazilnut Refined Oil Booster (капсула), која длабински ја обновува косата. Се плакне по 5-10 минути.

Примена на тенка коса: На влажна коса нанесуваме BC Brazilnut Refined Oil Booster, се масира и оставаме да делува. Процесот го завршуваме со шампонирање и во двата случаи. На крај нанесуваме Brazilnut Oil Talet 10 спреј кој дава 10 беспрекорни бенефити.

Studio Savage веќе 19 години е тука за да се погрижи за Вашиот изглед. Професионалниот тим на Studio Savage е секогаш во тек со новите трендови во разубавувањето. Тие ќе се погрижат да си заминете задоволни и полни со самодоверба.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.