До 63% попуст на третман за нега на коса + шишање или фенирање по избор од Перфект

Цена

ден.

ден.

Опција Опција е задолжително поле!

Вредност

800 ден.

Попуст

63%

Заштеда

501 ден.

Купени: 3

 • ул. Елисие Поповски бр.10 Капиштец

  Одведи ме таму

  070 690 660

  katesmilevska@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Platinum третман на коса + фенирање 800 ден. 299 ден.
Platinum третман на коса + шишање + фенирање 1,050 ден. 399 ден.
Prickly Pear третман на коса + фенирање 800 ден. 299 ден.
Prickly Pear третман на коса + шишање + фенирање 1,050 ден. 399 ден.
Argan третман на коса + фенирање 800 ден. 299 ден.
Argan третман на коса + шишање + фенирање 1,050 ден. 399 ден.
Чоколаден и кератински третман + фенирање 800 ден. 299 ден.
Чоколаден и кератински третман + шишање + фенирање 1,050 ден. 399 ден.

* Повеќе за третманите можете да видите во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 28.03.2019 до 15.05.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Фризеркото студио Перфект постои 18 години. Рацете на искусните вработени ќе ја доведат вашата коса до перфекција.

Platinum третман на коса

Неутрализирајте ги жолтите и портокалови тонови од бела,шатирана или руса боја со новиот ABSOLUTE BLOND шампон од BlackProfessional. 
Благодарение на неговата специјална формула без соли, идеална за нежно чистење на скалпот и активните виолетови пигменти, жолтите тонови ќе останат во минатото. Екстрактот од органски бадеми ја негува и обезбедува хидратација на сувата, оштетена коса, правејќи ја помека и посјајна.
За подобар ефект се препорачува и користење на Platinum Absolute Blond маска за коса.

Prickly Pear третман на коса

Prickly Pear е вистинска витаминска бомба. Содржи висока концентрација на витамини од Б фамилијата, витамин Ц, магнезиум и калциум. Се конзумира поради многубројните бенефити за општото здравје на организмот. 
Нормално, козметичката индустрија не би била тоа што е ако не ги искористи природните богатства во создавањето на производи за нега. Линија за нега на косата Noir е збогатена со извонредните состојки на Prickly Pear за да обезбеди длабинска хидратација и repair ефект.

Argan третман на коса

Argan третман за нега на сува и хемиски третирана коса, збогатен со арганово масло, кератин и колаген. Аргановото масло, екстремно ја освежува и и дава влажност на косата, оставајќи ја мека и свиленкаста.

Чоколаден и кератински третман

Третманот е формулиран со какао екстракт и кератин кој делува во косата давајќи и интензивна мекост. Активните Принципи навлегуваат во влакното обновувајки ја свежината и виталноста на влакното.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.