До 60% попуст на третмани за коса по избор: кератинински, нано третман или третман против опаѓање на коса + фенирање во Social Hair

Цена од

490 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

800 ден.

Попуст

39%

Заштеда

310 ден.

Преостанато време

Купени: 1

 • Ул. Народен Фронт број 5/3 локал 12

  Одведи ме таму

  071 961 991

Добивате

Опции на понудата:

Третман против опаѓање на коса + фенирање 800 ден. 490 ден.
Нано третман на коса 2,500 ден. 990 ден.
Кератинински третман со класик кератин 10,000 ден. 5,490 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.01.2023 до 30.04.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи само за жени
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.