До 50% попуст на фенирање, фенирање + ампула, шишање и фенирање или третман за коса по избор од Студио Ројал

Цена од

190 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Големина Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

300 ден.

Попуст

37%

Заштеда

110 ден.

Преостанато време

Купени: 1

Добивате

Опции на понудата:

Миење + фенирање 300 ден. 190 ден.
Миење + фенирање + ампула (по избор) 400 ден. 250 ден.
Шишање + фенирање 600 ден. 390 ден.
Третман за раст на коса или за регенерација на оштетена коса (по избор) 900 ден. 450 ден.

*Ампулата по избор за втората варијанта може да биде за регенерација на сува и оштетена коса или за раст на коса 

*Третманот по избор за четвртата варијанта се спроведува во следните чекори:

 • Миење на косата со соодветен шампон (за раст на коса или за регенерација)
 • Нанесување маска 
 • Нанесување ампула по избор (за раст на коса или за регенерација)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.11.2022 до 15.03.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е предходна резервација 
 • Третманот е наменет за жени
 • Доколку не го искористите купонот до истекот на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.