75% попуст на третман за лице со чувствителна кожа со најновата линија на Афродита во салон за убавина Весна Висаж во вредност од 1200 ден. по цена од 499 ден.

Цена

499 ден.

Вредност

1200 ден.

Попуст

58%

Заштеда

701 ден.

Купени: 2

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Лептокарија, над Комерцијална Банка Влез 1, Кат 2, Стан 19

  Одведи ме таму

  070 498 751

Добивате

Tретман за лице со чувствителна кожа со најновата линија на Афродита

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.09.2019 до 30.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата е наменета за мажи и жени

Опис

Дозволете вашата убавина да блесне!

Третманот за осетлива кожа поволно влијае врз непријатната напнатост, чешкање, боцкање, чувство на печење и сл. Тој делува на основа на биомиметичкиот пентапептид кој ги намалува до 80% реакциите на хиперактивните рецептори во кожата на причинителите на стресот. Следствено на тоа го ублажува чувството на надразнетост и ја снижува осетливоста на кожата. 
Извонредно искуство на нега на вашата убавина во друштво на професионалите лица од салон за убавина Весна Висаж.

За компанијата

Дозволете вашата убавина да блесне!
Извонредно искуство на нега на вашата убавина во друштво на професионалите лица од салон за убавина Весна Висаж.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.