34% попуст на третман со колагенски конци на лице од Body & Soul Beauty Lounge во вредност од 4500 ден. по цена од 2990 ден.

Цена

2990 ден.

Вредност

4500 ден.

Попуст

34%

Заштеда

1510 ден.

Преостанато време

Купени: 4

 • ул. Емил Зола бр. 6-2/11 ( кај стара рампа)

  Одведи ме таму

  075 423 511

Добивате

Третман со колагенски конци на лице

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.10.2022 до 30.12.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на термин
 • Понудата важи само за жени
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

Третманот со колагенски конци е комплетно неинвазивен третман со кој добивате веднаш видливи резултати на измазнување на брчките. 

Третманот се прави на начин што со помош на нитни од колаген истиот директно се раствора во кожата и ги пополнува брчките, затегнувајќи го тонусот на муските на лицето. Добивате здрава, цврста и сјајна кожа, избелување на флеките и пополнување на брчките. Преку овој третман се провоцира создавањето на колаген во подолг временски период. 

За компанијата

Body&Soul beauty lounge е центар за убавина и здравје кои нуди третмани за тело и лице, мануелни терапии, маникир, педикир и депилации. Секој клиент може да ужива во прекрасен релаксирачки амбиент, препуштајќи се во медицински и терапевстки тремани за зачувување на убавината, телото и духот. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.