38% попуст на освежителен третман на лице со Bio cosmetics според типот на кожа во Bombshell Beauty Bar во вредност од 400 ден. по цена од 250 ден.

Цена

250 ден.

Вредност

400 ден.

Попуст

38%

Заштеда

150 ден.

Купени: 1

Добивате

Oсвежителен третман на лице со Bio cosmetics според типот на кожа

Услови

  • Купонот може да се искористи од 12.01.2020 до 29.02.2020
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Одвојте дел од вашето време за себе и својот изглед, за да бидете задоволни и полни со самодоверба. Bombshell Beauty Bar е место каде можете да се препуштите во рацете на професионалци кои ќе се погрижат да бидете негувани и да изгледате онака, како што од секогаш сте посакувале.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.