Подмладете ја вашата кожа! До 32% попуст на третман за лице или тело со дермаролер + 5 серуми во Весна Висаж

Цена од

750 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1100 ден.

Попуст

32%

Заштеда

350 ден.

Преостанато време

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Лептокарија, над Комерцијална Банка Влез 1, Кат 2, Стан 19

  Одведи ме таму

  070 498 751

Добивате

Опции на понудата:

Третман за лице со дермаролер 1,100 ден. 750 ден.
Третман за тело со дермаролер 1,300 ден. 950 ден.

*Времетраење на еден третман за лице: 45 минути

*Времетраење на еден третман за тело: 60 минути

Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.10.2020 до 15.12.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Дермаролерот треба да го однесете во салонот!
 • Доколку го немате може да го купите во салонот. Неговата цена е од 2000-3000 денари зависно од моделот и истиот може да се користи до 5 години.
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Работното време на салонот Весна Висаж. е од 12:00 - 20:00ч.
 • Едно лице може да купи повеќе купони
 • Понудата е наменета и за мажи и за жени
 • За презакажување на резервиран термин потребно е да го контактирате салонот 24 часа однапред
 • Доколку не го посетите салонот во закажаниот термин, купонот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат.

Опис

Дермаролер претставува мезотераписка постапка која го поттикнува производството на колаген и еластин и со тоа придонесува за регенарициското својство на ткивата кое пак резултира со преобликување на кожата, го враќа сјајот и еластичноста како и најважното ги неутрализира сите неправилности, почнувајки од акни, брчки, стрии и лузни.
Серумите во комбинација со дермаролер се совршени за мазна, блескава и здрава подмладена кожа.

За компанијата

Дозволете вашата убавина да блесне!
Извонредно искуство на нега на вашата убавина во друштво на професионалите лица од салон за убавина Весна Висаж.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.