75% попуст на третман за лице со чувствителна кожа со најновата линија на Афродита во салон за убавина Весна Висаж во вредност од 1200 ден. по цена од 499 ден.

Цена

499 ден.

Вредност

1200 ден.

Попуст

58%

Заштеда

701 ден.

Преостанато време

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Лептокарија, над Комерцијална Банка Влез 1, Кат 2, Стан 19

  Одведи ме таму

  070 498 751

Добивате

Tретман за лице со чувствителна кожа со најновата линија на Афродита

Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.10.2020 до 15.12.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Работното време на салонот Весна Висаж. е од 12:00 - 20:00ч.
 • Понудата е наменета за мажи и жени

Опис

Третманот за осетлива кожа поволно влијае врз непријатната напнатост, чешкање, боцкање, чувство на печење и сл. Тој делува на основа на биомиметичкиот пентапептид кој ги намалува до 80% реакциите на хиперактивните рецептори во кожата на причинителите на стресот. Следствено на тоа го ублажува чувството на надразнетост и ја снижува осетливоста на кожата. 
Извонредно искуство на нега на вашата убавина во друштво на професионалите лица од салон за убавина Весна Висаж.

За компанијата

Дозволете вашата убавина да блесне!
Извонредно искуство на нега на вашата убавина во друштво на професионалите лица од салон за убавина Весна Висаж.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.