До 72% попуст на третман за слабеење по избор: антицелулитна масажа, мадеротерапија, термо врап, стимулација или пилинг на тело во Студио Оксалис

img

Цена од

190 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

600 ден.

Попуст

68%

Заштеда

410 ден.

Преостанато време

Добивате

Опции на понудата:

Антицелулитна масажа 600 ден. 190 ден.
Мадеротерапија 900 ден. 250 ден.
Термо врап 1,100 ден. 350 ден.
Стимулација 900 ден. 290 ден.
Пилинг на тело 750 ден. 250 ден.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 07.10.2022 до 01.01.2023
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација на 077 647 821
  • Понудата е наменета само за жени 
  • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.