Потхрането го вашето лице во зимскиот период! 50% попуст на третман на лице по избор во Козметички салон Жане

Цена од

249 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

500 ден.

Попуст

50%

Заштеда

251 ден.

Купени: 13

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Атинска 21, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  072319550

  darkoilievski96@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Чистење лице 500 ден. 249 ден.
Ароматерапија 600 ден. 290 ден.
Класичен третман на лице 700 ден. 349 ден.
Овошни киселини 1,000 ден. 490 ден.
Био Ласер 500 ден. 249 ден.

*Детален опис на третманите може да погледнете во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.01.2020 до 08.02.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Козметички салон Жане работи веќе 4 години, со одлично работно искуство и врвна професионалност. Нудиме многу различни третмани на лице, масажи на тело, депилација на тело, во супер амбиент. 
Локацијата е во тафталиџе 1, кај млечен (веднаш спроти Ли кафе).

 • Чистење лице (парење на лице, чистење,  дезинфекција и дезинкрустација со јонофореза и висока фрекфенција (озонирање) и маски
 • Ароматерапија (парење на лице, пилинг, масажа со етерични масла, вакум, дезинфекција и дезинкрустација со јонофореза и висока фрекфенција (озонирање), антисептични тампони и маска
 • Класичен третман на лице (парење на лице, пилинг, масажа, чистење, дезинфекција и  дезинкрустација со јонофореза и висока фрекфенција) 
 • Овошни киселини (хемиски пилинг на кожата со овошни киселини)
 • Био Ласер (третирање бори, лузни, рани, херпес, воспалителни процеси, алергии и др.)
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.