80% попуст на пакет 15 третмани за слабеење: 5 кавитации, 5 третмани фанго и 5 антицелулитни масажи во My Dream во вредност од 8000 ден. по цена од 1600 ден.

Цена

1600 ден.

Вредност

8000 ден.

Попуст

80%

Заштеда

6400 ден.

Купени: 6

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Видое Смилевски Бато 19/4

  Одведи ме таму

  070 551 001; 2444 455

Добивате

 • 5 кавитации (времетраење 25 мин.)
 • 5 фанго со природни алги (времетраење на еден третман 60 мин.)
 • 5 антицелулитни масажи (времетраење 30 мин.)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.11.2019 до 30.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација 
 • Едно лице може да купи повеќе купони

Опис

Имајте и вие здраво, витко и совршено обликувано тело!

Кавитација - Липосукција без хирушка интервенција, третман кој гарантира резултати во обликување на човековото тело на безбеден, ефикасен и траен начин. Оваа машина може ефикасно да делува на поткожните масни наслаги со цел на нивно топење. Користи силна ултразвучна сонда која работи на фрекфенција која исклучиво делува на масните клетки произведувајќи безброј вакум, кислород, меурчиња околу масните клетки. Моќно го отстранува целулитот, ја отстранува дебелината, прави лимфна дренажа и го обликува телото. Од 5 до 10 третмани намалуваат во обем од 2 до 6 cm.

Антицелулитни масажи - Масажата е одличен начин за подобрување на општата состојба на организмот, таа ве релаксира, ја подобрува циркулацијата, го неутрализира стресот стресот и нервната напнатост, придонесува за подобар сон и поголема концентрација. Со антицелулитната масажа ќе имате можност да се ослободите од целулитот и повторно да ја вратите еластичноста на вашата кожа.

Фанго од природни алги - го подобрува пигментот на кожата, навлегува длабински под кожата и создава загревање, ги топи масните наслаги и прави детоксикација на телото.

Во My Dream знаеме дека сте посебни и единствени. Нашата цел е да го направиме вашето искуство во нашиот салон што е можно посовршено.

Нашата филозофија е да ве третираме посебно така што сите наши третмани да ви бидат по мерка за сите вашите посебни барања.

Сакаме да се опуштите знаејќи дека комплетниот наш професионален персонал ќе работи да ја направи вашата посета толку посебна колку што сте и Вие. Имаме богатство од знаење и искуство што ни овозможува да се погрижиме за секоја ваша потреба.

Постоиме само за вас! Уверете се во нашата грижа и професионалност. Изгледајте убаво, чувствувајте се чудесно ... посетете го My Dream денес.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.